KAMBO Jewelry
Kaikki kategoriat
  • Korut ja asusteet
  • Vapaamuurarien sormus
  • Pahan silmän korut
  • Ottomaanien korut
  • Rubiinirengas
  • Onyksikivisormus
  • Obsidiaanisormus
  • Opaalikivisormus
  • Mukautettu suunnittelu
  • Blogi
  • Turkoosi sormus
  • Akaattikivisormus
  • Safiirikivisormus
  • Smaragdisormus
  • Kotkan sormus
  • Leijonarengas
  • Daavidin tähden sormus
  • Tiivisterengas
  • Jade-sormus
  • Tugra-sormus
  • Susirengas
  • Ametistikivisormus
  • Tiikerinsilmäsormus
  • Verikivisormus
  • Akvamariinikivisormus
  • Lapis lazuli -sormus
  • Goottilaiset ja kallokorut
  • Amuletti- ja riipuskaulakoru
  • Kuun ja puolikuun korut
  • Käärmesormus ja kaulakoru
  • Enkeli- ja siipikorut
  • Viikinki- ja Mjölnir-korut
  • Hapettunut hopea
  • Mitali-kaulakorut
Haku
0Kori 0
Haku
  • 1
  • 2
  • …
  • 399
  • 400
  • 401
  • Doğal Yeşil Blood Taş Erkek Yüzük
    Uros, Korulahja, Korut ja asusteet, Sormukset

    Luonnonvihreä verikivi miesten sormus

    0 viidestä

    Yeşil Blood taşından yapılmış bu erkek yüzük, zarif tasarımıyla dikkat çekiyor. El yapımı ince işçiliği, kişisel ifadenizi mücevherle buluşturuyor. İç yüzeyine istediğiniz yazıyı kazıyoruz; taşını dilerseniz doğal taşla değiştiriyoruz. Ücretsiz…

    ₺ 8.099,00
    Valitse vaihtoehdot Tästä tuotteesta on useita versioita. Vaihtoehdot voidaan valita tuotesivulla.
    Lisää toivelistalle
    Arvostelu
  • 925 Ayar Gümüş İslami Yüzük, Artificial Taş Yüzük, El İşi Calligraphy Yüzük (Artificial Bluestone)
    Uros, Korulahja, Korut ja asusteet, Sormukset

    925 Sterlinghopea islamilainen sormus, tekokivisormus, käsintehty kalligrafiakaiverrussormus (keinotekoinen sininen kivi)

    0 viidestä

    Şık 925 ayar gümüş İslami yüzük, el yapımı tasarımı ve özel yapay taşlarıyla dikkat çekiyor. Hem zarif hem de dayanıklı olan bu yüzük, özel günlerde hediye olarak tercih edilebilir. İç…

    ₺ 7.649,00 – ₺ 7.900,00Hintaluokka: ₺ 7.649,00 - ₺ 7.900,00
    Valitse vaihtoehdot Tästä tuotteesta on useita versioita. Vaihtoehdot voidaan valita tuotesivulla.
    Lisää toivelistalle
    Arvostelu
  • El Yapımı Sultanite Taşlı Yüzük Gümüş Erkek Yüzüğü Kartal Ta 925 Sterling Silver Jewelry Handmade Turkey KAMBO
    Uros, Kotkan sormus, Korulahja, Korut ja asusteet, Sormukset

    El İşi Sultanit Taşlı Gümüş Erkek Yüzük, Kartal Tasarımı – Dönüşüm ve Özgürlük Sembolü

    0 viidestä

    El İşi Sultanit Taşlı Gümüş Erkek Yüzük, detaylı kartal tasarımı ile dikkat çekmektedir. Ustalar tarafından titizlikle yapılan bu parça, kaliteli takı sevenler için mükemmel bir seçimdir. İç yüzeyine istediğiniz yazıyı…

    ₺ 6.149,00 – ₺ 6.150,00Hintaluokka: ₺ 6.149,00 - ₺ 6.150,00
    Valitse vaihtoehdot Tästä tuotteesta on useita versioita. Vaihtoehdot voidaan valita tuotesivulla.
    Lisää toivelistalle
    Arvostelu
  • Doğal Amazonit Taş Yüzük, 925 Ayar Gümüş Yüzük
    Näyttävät korut, Nainen, Korulahja, Korut ja asusteet, Sormukset, Sormukset

    Luonnonkivinen amatsoniittisormus, 925 sterlinghopeasormus

    0 viidestä

    Unisex 925 ayar gümüş yüzük, zarif tasarımıyla dikkat çekiyor. Günlük kullanıma uygun dayanıklılığı sayesinde her anınızda yanınızda. İç yüzeyine istediğiniz yazıyı kazıyoruz; taşını dilerseniz doğal taşla değiştiriyoruz. Ücretsiz kargo, 14…

    ₺ 6.599,00
    Valitse vaihtoehdot Tästä tuotteesta on useita versioita. Vaihtoehdot voidaan valita tuotesivulla.
    Lisää toivelistalle
    Arvostelu
  • Osmanlı Tugra Gümüş Yüzük, Doğal Taş Yüzük, 925 Ayar Gümüş Erkek Yüzük (Tiger Eye)
    Uros, Ottomaanien korut, Korulahja, Korut ja asusteet, Tugra-sormus, Sormukset

    Osmanlı Tugra Gümüş Yüzük, Doğal Taş Yüzük, 925 Ayar Gümüş Erkek Yüzük (Tiger Eye)

    0 viidestä

    Osmanlı Tugra Gümüş Yüzük, 925 ayar gümüşten yapılmış zarif bir erkek yüzüğüdür. El yapımı olan bu yüzük, ince işçiliği ile dikkat çekiyor ve kişisel ifadenizi yansıtmanıza olanak tanıyor. İç yüzeyine…

    ₺ 7.199,00
    Valitse vaihtoehdot Tästä tuotteesta on useita versioita. Vaihtoehdot voidaan valita tuotesivulla.
    Lisää toivelistalle
    Arvostelu
  • Gerçek Doğal Pietersite Dikdörtgen Taş Yüzük 925 Ayar Gümüş 925 Sterling Silver Jewelry Handmade Turkey KAMBO
    Uros, Korulahja, Korut ja asusteet, Sormukset

    Pietersite Dikdörtgen Taş Yüzük – 925 Ayar Gümüş

    0 viidestä

    Zarif Pietersite Dikdörtgen Taş Yüzük, 15.20 karat doğal pietersite taşını gözler önüne seriyor. Yüksek kaliteli 925 ayar gümüşten el yapımı olarak üretilmiş bu yüzük, her parmak için mükemmel uyum sağlıyor….

    ₺ 8.999,00
    Valitse vaihtoehdot Tästä tuotteesta on useita versioita. Vaihtoehdot voidaan valita tuotesivulla.
    Lisää toivelistalle
    Arvostelu
  • Doğal Druzy Kuvars Taş Yüzük
    Näyttävät korut, Nainen, Korulahja, Korut ja asusteet, Sormukset, Sormukset

    Doğal Druzy Kuvars Taş Yüzük

    0 viidestä

    Eşsiz bir unisex yüzük olan bu parça, 925 ayar gümüşten el yapımıdır. Günlük kullanıma uygun dayanıklılığı ile dikkat çeken yüzük, ışığı mükemmel bir şekilde yansıtan cilalı gümüş ile tasarlanmıştır. İç…

    ₺ 6.299,00
    Valitse vaihtoehdot Tästä tuotteesta on useita versioita. Vaihtoehdot voidaan valita tuotesivulla.
    Lisää toivelistalle
    Arvostelu
  • Gümüş Erkek Yüzük ile Doğal Oniks Taş - Ayet-el Kursi Tasarım Yüzük
    Uros, Onyksikivisormus, Korulahja, Korut ja asusteet, Sormukset

    Gümüş Erkek Yüzük ile Doğal Oniks Taş – Ayet-el Kursi Tasarım Yüzük

    0 viidestä

    Zamansız bir şıklık sunan gümüş erkek yüzüğü, derin siyah doğal oniks taşını ve Ayet-el Kursi yazısını bir araya getiriyor. Her bir yüzük özenle el işçiliği ile hazırlanmış olup, geleneksel sanat…

    ₺ 6.599,00
    Valitse vaihtoehdot Tästä tuotteesta on useita versioita. Vaihtoehdot voidaan valita tuotesivulla.
    Lisää toivelistalle
    Arvostelu
  • Kişiselleştirilebilir Monogram Oniks Taş Yüzük - 925 Ayar Gümüş
    Uros, Onyksikivisormus, Korulahja, Korut ja asusteet, Sormukset

    Kişiselleştirilebilir Monogram Oniks Taş Yüzük – 925 Ayar Gümüş

    0 viidestä

    Kişiselleştirilebilir Monogram Oniks Taş Yüzük, baş harflerinizi şık bir şekilde sergileyen zarif bir aksesuardır. Günlük kullanımda rahat bir uyum sunarken, 925 ayar gümüşten üretilmiştir. İç yüzeyine istediğiniz yazıyı kazıyoruz; taşını…

    ₺ 4.949,00
    Valitse vaihtoehdot Tästä tuotteesta on useita versioita. Vaihtoehdot voidaan valita tuotesivulla.
    Lisää toivelistalle
    Arvostelu
  • Animal Gümüş Yüzük, Mavi Güneş Taş Made Yüzük, 925 Ayar Gümüş Erkek Yüzük, Stylish El İşi Gümüş Yüzük
    Uros, Korulahja, Korut ja asusteet, Sormukset

    Hayvan Figürlü Gümüş Yüzük, Mavi Güneş Taşlı Yüzük, 925 Ayar Gümüş Erkek Yüzük, Şık El İşi Gümüş Yüzük

    0 viidestä

    Şık el işi gümüş yüzük, mavi güneş taşı ile dikkat çekiyor. Kaliteli 925 ayar gümüşten üretilmiş bu yüzük, dayanıklılığı ve kalıcı parlaklığı ile öne çıkıyor. İç yüzeyine istediğiniz yazıyı kazıyoruz;…

    ₺ 6.899,00
    Valitse vaihtoehdot Tästä tuotteesta on useita versioita. Vaihtoehdot voidaan valita tuotesivulla.
    Lisää toivelistalle
    Arvostelu
  • 925 Ayar Gümüş Yüzükler Premium Oluşturulmuş Taşlarla Oluştu 925 Sterling Silver Jewelry Handmade Turkey KAMBO
    Uros, Onyksikivisormus, Korulahja, Korut ja asusteet, Sormukset

    925 sterlinghopeasormus premium-onyxilla

    0 viidestä

    925 ayar gümüşten üretilen bu yüzük, premium oniks ile şıklığını artırıyor. Hem günlük kullanım hem de özel günler için mükemmel bir seçenek sunar. İç yüzeyine istediğiniz yazıyı kazıyoruz; taşını dilerseniz…

    ₺ 5.699,00
    Valitse vaihtoehdot Tästä tuotteesta on useita versioita. Vaihtoehdot voidaan valita tuotesivulla.
    Lisää toivelistalle
    Arvostelu
  • Gerçek Doğal Arizona Turkuaz Taş Yüzük Ayarlanabilir Gümüş E 925 Sterling Silver Jewelry Handmade Turkey KAMBO
    Uros, Korulahja, Korut ja asusteet, Turkoosi sormus, Sormukset

    Doğal Arizona Turkuaz Taşlı Ayarlanabilir Gümüş Erkek Yüzük

    0 viidestä

    Benzersiz mavi-yeşil rengiyle dikkat çeken ayarlanabilir gümüş erkek yüzük, kişiselleştirilmiş tasarımıyla öne çıkıyor. Yüksek kaliteli 925 ayar gümüşten el yapımı olarak üretilmiştir. İç yüzeyine istediğiniz yazıyı kazıyoruz; taşını dilerseniz doğal…

    ₺ 6.599,00
    Valitse vaihtoehdot Tästä tuotteesta on useita versioita. Vaihtoehdot voidaan valita tuotesivulla.
    Lisää toivelistalle
    Arvostelu
  • 1
  • 2
  • …
  • 399
  • 400
  • 401

Luokat

  • Akaattikivisormus (310)
  • Akvamariinikivisormus (63)
  • Ametistikivisormus (84)
  • Leijonarengas (117)
  • Kuun ja puolikuun korut (51)
  • Daavidin tähden sormus (149)
  • Goottilaiset ja kallokorut (115)
  • Verikivisormus (99)
  • Tiikerinsilmäsormus (71)
  • Kotkan sormus (154)
  • Susirengas (73)
  • Lapis lazuli -sormus (45)
  • Vapaamuurarien sormus (36)
  • Enkeli- ja siipikorut (24)
  • Tiivisterengas (122)
  • Pahan silmän korut (26)
  • Obsidiaanisormus (26)
  • Hapettunut hopea (14)
  • Onyksikivisormus (109)
  • Opaalikivisormus (61)
  • Ottomaanien korut (384)
  • Safiirikivisormus (194)
  • Korut ja asusteet (5354)
    • Uros (5255)
      • Korulahja (5255)
        • Vihkisormukset (10)
        • Rannerengas (41)
        • Kaulakoru (400)
          • Hopeinen kuningasketju (5)
        • Sormukset (4808)
    • Nainen (202)
      • Korulahja (202)
        • Häät ja kihlat (1)
          • Kihlasormukset (1)
        • Riipus ja medaljonki (2)
        • Kaulakorut (55)
          • Mitali-kaulakorut (21)
          • Ketjut (6)
        • Korvarengas (8)
        • Korusetit (1)
        • Sormukset (119)
          • Näyttävät korut (91)
          • Kerrostetut korut (3)
  • Amuletti- ja riipuskaulakoru (48)
  • Tugra-sormus (122)
  • Turkoosi sormus (586)
  • Viikinki- ja Mjölnir-korut (30)
  • Rubiinirengas (190)
  • Jade-sormus (111)
  • Käärmesormus ja kaulakoru (38)
  • Smaragdisormus (137)

Suodata hinnan mukaan

Hinta: —

Kivityypistä riippuen

KAMBO Gümüş Takı ve Aksesuar
  • info@kambo.com.tr
  • 0372 606 0714
  • Zonguldak/Ereğli

Hyödyllisiä linkkejä

  • Tietoa meistä
  • Usein kysytyt kysymykset
  • Käyttöehdot
  • Etämyyntisopimus ja tiedot
  • Palautusehdot ja usein kysytyt kysymykset (UKK)
  • Tietosuoja- ja henkilötietojen suojauskäytäntö
  • Viestintä
  • Toimitus ja toimitus

Tilaa sähköpostiuutiskirjeemme.

    Tilaamalla hyväksyt käyttöehtomme.

    KAMBO © 2025 Kaikki oikeudet pidätetään

    Facebook-f Instagramissa Pinterest-p YouTube
    ebay ★★★★★★ %97 olumlu değerlendirme eBay-myyjän arvio · 204 aitoa asiakasarvostelua
    on lisätty ostoskoriisi.
    Kassalle
    • Yhdysvaltain dollaria $
      Yhdysvaltain dollari
    • KOKEILE ₺
      Turkin liira
    ✦ 925 STERLINGHOPEAA✦ KÄSINTEHDYT MUOTOILU✦ LUONNONKIVI✦ ILMAINEN TOIMITUS✦ TURVALLINEN MAKSUTAPA
    WhatsApp
    🇺🇸 EN🇹🇷 TR
    🍪 Tämä sivusto käyttää evästeitä paremman käyttökokemuksen tarjoamiseksi. Tietosuojakäytäntö
    Finnish
    Turkish English German Spanish Arabic French Italian Dutch Japanese Portuguese Norwegian Danish Polish Korean Swedish Chinese